ÜRÜN ADI MARKA/MODEL OEM
VİTES KOLU TAMİR TAKIMI HYUNDAI STAREX MİNİBÜS (97>08) 43756-36000
SALINCAK BURÇLARI (ÜST) (PLASTİKLİ TAKIM) HYUNDAI STAREX KAMYONET (00>08) 54453-4B000 54449-4B000
AMORTİSÖR TAKOZU (ÖN)(SAĞ/SOL) HYUNDAI ACCENT I (YUMURTA KASA) (94>00) 54610-22000 54610-25000
AMORTİSÖR TAKOZU (ÖN)(SAĞ/SOL) HYUNDAI ACCENT II (MİLENYUM) (00>05) 54610-22000 54610-25000
AMORTİSÖR TAKOZU (ARKA) HYUNDAI ACCENT III ERA (06>11) 55311-1G000
AMORTİSÖR TAKOZU (ÖN) (ÜST) (SAĞ) HYUNDAI ACCENT III ERA (06>11) 54610-1G550
AMORTİSÖR TAKOZU (ÖN) (ÜST) (SOL) HYUNDAI ACCENT III ERA (06>11) 54610-1G500
AMORTİSÖR TAKOZU (ÖN) (ÜST) (SAĞ/SOL) HYUNDAI ACCENT IV BLUE (11>) 54611-1R000
AMORTİSÖR TAKOZU (ÖN)(R/L) HYUNDAI İ20 (11>) 54611-1J000
AMORTİSÖR TAKOZU (ÖN)(SAĞ/SOL) HYUNDAI GETZ (02>09) 54610-22000 54610-25000
AMORTİSÖR TAKOZU (ARKA) HYUNDAI GETZ (02>09) 55310-1C000
AMORTİSÖR TAKOZU (ÖN) (SAĞ/SOL) HYUNDAI EXCEL/PONY (90>95) 54610-22000 54610-25000
MOTOR TAKOZU (SAĞ) HYUNDAI H100 MINIBUS (94>08) 21812-43200 21812-43001
MOTOR TAKOZU (SOL) HYUNDAI H100 MINIBUS (94>08) 21811-43200 21811-43001
ANZIMAN TAKOZU HYUNDAI H100 MINIBUS (94>08) 21813-43001
SALINCAK BURCU (ÜST) (KISA) HYUNDAI H100 MINIBUS (94>08) 54449-43000
SALINCAK BURCU (ÜST) (UZUN) HYUNDAI H100 MINIBUS (94>08) 54449-43001
SALINCAK BURCU (ALT) (PULLU TİP) HYUNDAI H100 MINIBUS (94>08) 54522-43500 54522-43001
SALINCAK CİVATASI (ALT) HYUNDAI H100 MINIBUS (94>08) 54532-43002 54532-4B000 54544-4A000
SALINCAK BURCU (ALT) (PULSUZ TİP) HYUNDAI H100 MINIBUS (94>08) 54522-43002 54522-43003
DİREKSİYON KÖRÜĞÜ (SAĞ/SOL) HYUNDAI H100 MINIBUS (94>08) 56526-43001 57774-43010
HAVA FİLTRE KÖRÜĞÜ HYUNDAI H100 MINIBUS (94>08) 28161-43020 28163-43150
DEBRİYAJ ÇATAL KÖRÜĞÜ HYUNDAI H100 MINIBUS (94>08) 41456-44000
PEDAL LASTİĞİ (FREN/DEBRİRAJ) HYUNDAI H100 MINIBUS (94>08) 32860-44001
DİREKSİYON TIKIRTI BURCU HYUNDAI H100 MINIBUS (94>08) 56523-43001
KASTER KOL LASTİĞİ TIRTIRLI (İNCE) HYUNDAI H100 MINIBUS (94>08) 54751-43160 54751-43001
MAKAS BURCU (ARKANIN ÖNÜ) (55*14*80) HYUNDAI H100 MINIBUS (94>08) 55147-43002 55417-43002
MAKAS LASTİĞİ (KISA) HYUNDAI H100 MINIBUS (94>08) 55256-44000
MAKAS LASTİĞİ (UZUN) HYUNDAI H100 MINIBUS (94>08) 55257-44000
VİRAJ DENGE ÇUBUĞU HYUNDAI H100 MINIBUS (94>08) 54719-43000 54719-43001
VİRAJ TAMİR TAKIMI (DAR DELİK) (8 ADET ÇUBUK LASTİĞİ ; 2 ADET VİRAJ LASTİĞİ) HYUNDAI H100 MINIBUS (94>08) 54711-43420 54711-43422 54716-43160
VİRAJ LASTİĞİ (GENİŞ DELİK) HYUNDAI H100 MINIBUS (94>08) 54711-43160
VİRAJ LASTİĞİ (DAR DELİK) HYUNDAI H100 MINIBUS (94>08) 54711-43420 54711-43422
VİRAJ KELEPÇESİ HYUNDAI H100 MINIBUS (94>08) 54713-43160 54713-43161 54713-43000
MOTOR BLOK YAN KAPAK CONTASI HYUNDAI H100 MINIBUS (94>08) 21173-42000
SİLİNDİR KAPAK CONTASI (YARIM AY) HYUNDAI H100 MINIBUS (94>08) 22442-42001
SİLİNDİR ÜST KAPAK CİVATA LASTİĞİ HYUNDAI H100 MINIBUS (94>08) 21172-42000
SİLİNDİR ÜST KAPAK SAPLAMASI HYUNDAI H100 MINIBUS (94>08) 22321-42001
KÜLBÜTÖR KAPAĞI CONTASI HYUNDAI H100 MINIBUS (94>08) 22441-42000
HİDROLİK DEPO YAĞ TAPASI HYUNDAI H100 MINIBUS (94>08) 57100-4B000AQ
SİBOP AYAR CİVATASI HYUNDAI H100 MINIBUS (94>08) 24532-21004
SİBOP AYAR CİVATASI (BAŞI PLASTİKLİ) HYUNDAI H100 MINIBUS (94>08) 24532-42500
KARTER YAĞ TAPASI HYUNDAI H100 MINIBUS (94>08) 21512-21010
KARTER TAPA PULU (BAKIR AMYANTLI) HYUNDAI H100 MINIBUS (94>08) 33813-42000
RADYATÖR ALT LASTİĞİ HYUNDAI H100 MINIBUS (94>08) 25371-43001
MOTOR BLOK SU TAPASI (25.2mm) HYUNDAI H100 MINIBUS (94>08) 15732-25001
MOTOR BLOK SU TAPASI (28.2mm) HYUNDAI H100 MINIBUS (94>08) 15732-28001
MOTOR BLOK SU TAPASI (30.2mm) HYUNDAI H100 MINIBUS (94>08) 15732-30001
MOTOR BLOK SU TAPASI (35.2mm) HYUNDAI H100 MINIBUS (94>08) 15732-35001
MOTOR BLOK SU TAPASI (40.3mm) HYUNDAI H100 MINIBUS (94>08) 15732-40001
MOTOR BLOK SU TAPASI (50.2mm) HYUNDAI H100 MINIBUS (94>08) 15732-50001
HAVA FİLTRE TAPASI HYUNDAI H100 MINIBUS (94>08) 28147-44002
AMORTİSÖR BURCU (ÖN) (ALT) (İç Çapı:12mm) HYUNDAI H100 MINIBUS (94>08) 54300-43600A
AMORTİSÖR LASTİĞİ (ARKA) (KONİK) HYUNDAI H100 MINIBUS (94>08) 55311-45001
EGSOZ ASKI LASTİĞİ (ÖN) HYUNDAI H100 MINIBUS (94>08) 28658-21000
EGSOZ ASKI LASTİĞİ (ARKA) HYUNDAI H100 MINIBUS (94>08) 28768-36000
KAPI KİLİTLEME BUTONU HYUNDAI H100 MINIBUS (94>08) 81393-43300AQ 81393-67002
SÜRGÜLÜ KAPI KİLİT SİVİCİ HYUNDAI H100 MINIBUS (94>08) 83240-43001
SÜRGÜLÜ KAPI RAY BURCU HYUNDAI H100 MINIBUS (94>08) 83589-43000
MAKAS TAKOZU HYUNDAI H100 MINIBUS (94>08) 55260-44151
SÜRGÜLÜ KAPI CAM MANDALI (GRİ) HYUNDAI H100 MINIBUS (94>08) 86350-43700
CAM AÇMA KOLU (SEGMANLI) HYUNDAI H100 MINIBUS (94>08) 82630-33001 82630-33001AQ 82630-33001LK
BAGAJ ÇITASI BAĞ KLİPSİ HYUNDAI H100 MINIBUS (94>08) 85815-33100
KAPI LASTİĞİ MONTAJ KLİPSİ HYUNDAI H100 MINIBUS (94>08) 86488-73000
BAGAJ DAYAMA MESNET LASTİĞİ HYUNDAI H100 MINIBUS (94>08) 86411-28000
TAVAN TAPA LASTİĞİ HYUNDAI H100 MINIBUS (94>08) 85326-43300AR
TORPİDO KİLİDİ HYUNDAI H100 MINIBUS (94>08) 81410-43800 81410-43800AQ
DİREKSİYON AŞIĞI HYUNDAI H100 MINIBUS (94>08) 57715-43010
VİTES KOLU BURCU HYUNDAI H100 MINIBUS (94>08) 43750-44200
DÖŞEME KLİPSİ HYUNDAI H100 MINIBUS (94>08) 82319-43000
VANTİLATÖR PERVANESI HYUNDAI H100 MINIBUS (94>08) 25261-42100
ARKA TEKER PAÇALIK (TAKIM)(SAĞ/SOL) HYUNDAI H100 MINIBUS (94>08) 87562-43301 87561-43301
TORSİYON AYAR CİVATASI HYUNDAI H100 MINIBUS (94>08) 54288-43150
N TAMPON YAN BAĞLANTI DEMİRİ (SAĞ) HYUNDAI H100 MINIBUS (94>08) 86616-43800
N TAMPON YAN BAĞLANTI DEMİRİ (SOL) HYUNDAI H100 MINIBUS (94>08) 86615-43800
BİJON VE SOMUNU (ÖN) (SAĞ) (KAPALI SOMUNLU) HYUNDAI H100 MINIBUS (94>08) 51757-44000 52950-14140
BİJON VE SOMUNU (ÖN) (SOL) (KAPALI SOMUNLU) HYUNDAI H100 MINIBUS (94>08) 51757-44000 52950-14140
BİJON VE SOMUNU (ARKA) (SAĞ) (AÇIK SOMUNLU) HYUNDAI H100 MINIBUS (94>08) 51757-44000 52990-43000
BİJON VE SOMUNU (ARKA) (SOL) (AÇIK SOMUNLU) HYUNDAI H100 MINIBUS (94>08) 51757-44000 52990-43000
KAPI KİLİT KLİPSİ HYUNDAI H100 MINIBUS (94>08) 14929-18010 14929-18020
VİTES ÜST KÖRÜĞÜ HYUNDAI H100 MINIBUS (94>08) 84241-43300AQ
MOTOR YAĞ KAPAĞI HYUNDAI H100 MINIBUS (94>08) 26510-35000
MOTOR BLOK SU TAPASI (45mm) HYUNDAI H100 MINIBUS (94>08) 15732-45001
MOTOR BLOK SU TAPASI (36mm) HYUNDAI H100 MINIBUS (94>08) 15732-36001
MOTOR BLOK SU TAPASI (20mm) HYUNDAI H100 MINIBUS (94>08) 15732-20001
MOTOR BLOK SU TAPASI (32mm) HYUNDAI H100 MINIBUS (94>08) 15732-32001
MOTOR BLOK SU TAPASI (22mm) HYUNDAI H100 MINIBUS (94>08) 15732-22001
MOTOR BLOK SU TAPASI (21mm) HYUNDAI H100 MINIBUS (94>08) 15732-21001
DÖŞEME KLİPSİ (ÜNİVERSAL TİP) HYUNDAI H100 MINIBUS (94>08) 85325-21000
MOTOR BLOK SU TAPASI (38mm) HYUNDAI H100 MINIBUS (94>08) 15732-38001
MOTOR BLOK SU TAPASI (12mm) HYUNDAI H100 MINIBUS (94>08) 15732-12001
MOTOR BLOK SU TAPASI (16mm) HYUNDAI H100 MINIBUS (94>08) 15732-16001
WATER ENGINE BLOCK PLUG (18mm) HYUNDAI H100 MINIBUS (94>08) 15732-18001
WATER ENGINE BLOCK PLUG (10mm) HYUNDAI H100 MINIBUS (94>08) 15732-10001
WATER ENGINE BLOCK PLUG (14mm) HYUNDAI H100 MINIBUS (94>08) 15732-14001
RADYATÖR HORTUMU (ÜST) HYUNDAI H100 MINIBUS (94>08) 25411-43001
RADYATÖR HORTUMU (ALT) HYUNDAI H100 MINIBUS (94>08) 25413-43002
MID MANİFOLD VALVE HOSE HYUNDAI H100 MINIBUS (94>08) 26713-42910
LONG HEATER HOSE HYUNDAI H100 MINIBUS (94>08) 34781-42250
SHORT FUEL TANK HOSE HYUNDAI H100 MINIBUS (94>08) 31331-43000
AMORTİSÖR TAKOZU (ÖN)(SAĞ/SOL) HYUNDAI ACCENT II ADMIRE (03>05) 54610-22000 54610-25000
AMORTİSÖR TAKOZU (ÖN)(R/L) HYUNDAI İX20 (11>) 54611-1W000
AMORTİSÖR TAKOZU (ARKA) KIA RIO II (06>11) 55311-1G000
AMORTİSÖR TAKOZU (ÖN)(SAĞ) KIA RIO II (06>11) 54610-1G550
AMORTİSÖR TAKOZU (ÖN)(SOL) KIA RIO II (06>11) 54610-1G500
AMORTİSÖR TAKOZU (ÖN)(R/L) KIA RIO III (11>) 54611-1W000
AMORTİSÖR TAKOZU (ÖN)(R/L) KIA PICANTO (11>) 54611-1W000
ANZIMAN TAKOZU MITSUBISHI L300 MINIBUS (86>11) 21813-43010
VİRAJ TAMİR TAKIMI (GENİŞ DELİK) (8 ADET ÇUBUK LASTİĞİ ; 2 ADET VİRAJ LASTİĞİ) MITSUBISHI L300 MINIBUS (86>11) 54711-43160 54716-43160
VİRAJ ÇUBUĞU LASTİĞİ MITSUBISHI L300 MINIBUS (86>11) 54716-43160
SÜRGÜLÜ KAPI BADEMCİK TAKOZU MITSUBISHI L300 MINIBUS (86>11) 83995-4A000
DAVLUMBAZ KLİPSİ MITSUBISHI L300 MINIBUS (86>11) 86590-28000
AMORTİSÖR TAKOZU (ÖN) (ÜST) (SAĞ/SOL) MAZDA 2 (03>06) DD32-34-380
AMORTİSÖR TAKOZU (ARKA) (ÜST) (SAĞ/SOL) MAZDA 2 (03>06) DDY2-28-70
AMORTİSÖR TAKOZU (ÖN) (ÜST) (SAĞ/SOL) MAZDA 3 (03>) BP4K-34-380A BP4K-34-380B BP4K-34-380C BP4L-34-380 B39D-34-380A
AMORTİSÖR TAKOZU VE RULMANLI TAKIM (SET) (ÖN) (SAĞ/SOL) MAZDA 3 (03>) BP4K-34-380A BP4K-34-380B BP4K-34-380C BP4L-34-380 BP4K-34-38XA
AMORTİSÖR TOZ KÖRÜĞÜ (ÖN) (STOPERLİ TAKIM) MAZDA 3 (03>) BP4K-34-111A BP4K-34-111B BP4K-34-0A5B
AMORTİSÖR TAKOZU (ARKA) (ÜST) (SAĞ/SOL) MAZDA 3 (03>) BP4K-28-910 BBM2-28-910D
AMORTİSÖR TAKOZU (ARKA) (ÜST) (SAĞ/SOL) MAZDA 5 CR-CW (03>) CC43-28-910
AMORTİSÖR TAKOZU (ÖN) (ÜST) (SAĞ/SOL) MAZDA 2 (07>15) D651-34-380A D651-34-380B
AMORTİSÖR TAKOZU (ARKA) (ÜST) (SAĞ/SOL) MAZDA 2 (07>15) DR61-28-70X S1 DR61-28-70X
AMORTİSÖR ÜST TAKOZU (ÖN) (R/L) TOYOTA COROLLA (87>02) AE92-AE100-AE101-AE110-AE111-ZZ110-ZZ111-ZZ112 48609-12270 48609-12330
AMORTİSÖR TAKOZU (ÖN) (SAĞ/SOL) TOYOTA AURIS (07>12) 48609-12500 48609-12570 48609-42060
AMORTİSÖR TAKOZU (ÖN) (SAĞ/SOL) TOYOTA COROLLA VVT-I (02>06) 48609-02130 48609-05040
AMORTİSÖR TAKOZU (ÖN) (SAĞ/SOL) TOYOTA COROLLA (07>14) 48609-12500 48609-12550
AMORTİSÖR TAKOZU (ÖN) (SAĞ/SOL) TOYOTA AVENSIS (03>08) 48609-05040
SALINCAK BURCU (ARKA) (BÜYÜK) (40*12*71) HONDA CIVIC VI (95>01) 51360-S04-G00
AMORTİSÖR TAKOZU (ÖN) (SAĞ/SOL) HONDA CIVIC VII (01>06) 51920-S5A-751 51920-S5A-761
AMORTİSÖR TAKOZU (ÖN) (SAĞ/SOL) HONDA CIVIC VII (01>06) 51920-S6A-004 51920-S6A-014
AMORTİSÖR TAKOZU (ÖN) (ÜST) (SAĞ/SOL) HONDA CIVIC VIII (06>12) 51920-SVB-A03 51920-SNA-023 51920-SNA-013
AMORTİSÖR ÜST TAKOZU (ÖN) (SAĞ/SOL) HONDA JAZZ II (02>08) 51920-SAA-015 51920-SCC-015
AMORTİSÖR ÜST TAKOZU (ÖN) (SAĞ/SOL) HONDA CITY (06>08) 51920-SAA-015 51920-SCC-015
AMORTİSÖR TAKOZU (ÖN) (ÜST) (SAĞ) NISSAN MICRA III (K12) (03>10) 54320-AX600 54320-BC40A
AMORTİSÖR TAKOZU (ÖN) (ÜST) (SOL) NISSAN MICRA III (K12) (03>10) 54321-AX600 54321-BC40A
AMORTİSÖR TAKOZU (ÖN) (ÜST) (SAĞ) NISSAN QASHQAI/QASHQAI +2 (J10-JJ10) (07>14) 54320-3UB0A 54320-JG02B 54320-JD000 54320-4016R
AMORTİSÖR TAKOZU (ÖN) (ÜST) (SOL) NISSAN QASHQAI/QASHQAI +2 (J10-JJ10) (07>14) 54321-3UB0A 54321-JG02B 54321-JD000 54321-4016R
AMORTİSÖR TAKOZU (ÖN) (ÜST) (SAĞ) (BİLYALI TAKIM) NISSAN QASHQAI/QASHQAI +2 (J10-JJ10) (07>14) 54320-JD000 54325-ED00A 54325-ED02A 54325-JE20C
AMORTİSÖR TAKOZU (ÖN) (ÜST) (SOL) (BİLYALI TAKIM) NISSAN QASHQAI/QASHQAI +2 (J10-JJ10) (07>14) 54321-JD000 54325-ED00A 54325-ED02A 54325-JE20C
AMORTİSÖR TAKOZU (ÖN) (ÜST) (SAĞ) (BİLYALI TAKIM) NISSAN JUKE (F15) (10>) 54320-1KA0B 54325-1KA0A 54325-3RA0A 54325-4MA0A
AMORTİSÖR TAKOZU (ÖN) (ÜST) (SOL) (BİLYALI TAKIM) NISSAN JUKE (F15) (10>) 54321-1KA0B 54325-1KA0A 54325-3RA0A 54325-4MA0A
AMORTİSÖR TAKOZU (ÖN) (ÜST) (SAĞ) NISSAN NOTE (E11) (06>) 54320-9U00A 54320-9U01A
AMORTİSÖR TAKOZU (ÖN) (ÜST) (SOL) NISSAN NOTE (E11) (06>) 54321-9U00A 54321-9U01A
AMORTİSÖR TAKOZU (ÖN) (ÜST) (SAĞ) (BİLYALI TAKIM) NISSAN NOTE (E11) (06>) 54320-9U00A 54320-9U01A 54325-ED00A 54325-ED02A 54325-JE20C
AMORTİSÖR TAKOZU (ÖN) (ÜST) (SOL) (BİLYALI TAKIM) NISSAN NOTE (E11) (06>) 54321-9U00A 54321-9U01A 54325-ED00A 54325-ED02A 54325-JE20C
AMORTİSÖR TAKOZU (ÖN) (ÜST) (SAĞ) NISSAN X-TRAIL (T31) (07>) 54320-3UB0A 54320-JG02B 54320-4016R 54320-JD000
AMORTİSÖR TAKOZU (ÖN) (ÜST) (SOL) NISSAN X-TRAIL (T31) (07>) 54321-3UB0A 54321-JG02B 54321-4016R 54321-JD000
AMORTİSÖR TAKOZU (ÖN) (ÜST) (SAĞ) (BİLYALI TAKIM) NISSAN X-TRAIL (T31) (07>) 54320-3UB0A 54320-JG02B 54320-4016R 54320-JD000 54325-ED00A 54325-ED02A 54325-JE20B 54325-JE20C
AMORTİSÖR TAKOZU (ÖN) (ÜST) (SOL) (BİLYALI TAKIM) NISSAN X-TRAIL (T31) (07>) 54321-3UB0A 54321-JG02B 54321-4016R 54321-JD000 54325-ED00A 54325-ED02A 54325-JE20B 54325-JE20C
AMORTİSÖR TAKOZU (ÖN) (ÜST) (SAĞ/SOL) BİLYALI TAKIM NISSAN NV400 (11>) 54320-00Q0A
AMORTİSÖR TAKOZU (ÖN)(R-L) SKODA OCTAVIA 6NO 412 331 A
AMORTİSÖR TAKOZU (ÖN)(R-L) SKODA OCTAVIA 811 412 323 C
AMORTİSÖR TAKOZU (ÖN)(R-L) SKODA OCTAVIA 1K0 412 331 B
AMORTİSÖR TAKOZU (ÖN)(R-L) SKODA OCTAVIA 1J0 412 331 C
AMORTİSÖR LASTİĞİ (ARKA) (MAKARA TİP) ISUZU DMAX (07>)
AMORTİSÖR TAKOZU (ÖN) (ÜST) (SAĞ/SOL) LAND ROVER FREE LANDER I (98>06) RNX100101 RNX100020
AMORTİSÖR TAKOZU (ÖN) (R-L) RENAULT SCENIC I 7700253343 7702303052
N AMORTİSÖR TAKOZU (R-L) RENAULT MEGANE II 8200222463
N AMORTİSÖR TAKOZU (RULMANLI TAKIM)(R-L) RENAULT MEGANE II 7701207678-7701208891
AMORTİSÖR TOZ KÖRÜĞÜ RENAULT MEGANE II 8200040073
AMORTİSÖR TAKOZU (R-L) RENAULT SCENIC III 543200001R
AMORTİSÖR TAKOZU (ÖN) (SAĞ) RENAULT LAGUNA III 7700832419
AMORTİSÖR TAKOZU (ÖN) (SOL) RENAULT LAGUNA III 7700832420
AMORTİSÖR TAKOZU ÖN (R-L) RENAULT LAGUNA III 7700424482
AMORTİSÖR TAKOZU ÖN (R-L) RENAULT LAGUNA III 8200201714-8200002876
AMORTİSÖR TAKOZU (R-L) RENAULT LAGUNA III 543200002R
AMORTİSÖR TAKOZU (R-L) RENAULT OPTIMA 7700795187
AMORTİSÖR TAKOZU (R-L) RENAULT OPTIMA 7700757691
AMORTİSÖR ÜST TAKOZU (ÖN) (R-L) RENAULT KANGOO II 7700827436
AMORTİSÖR ÜST TAKOZU (ÖN) (R-L) RENAULT KANGOO II 7700827435
AMORTİSÖR TAKOZU (ÖN) (R-L) RENAULT KANGOO II 7700829529-8200053795
AMORTİSÖR TOZ KÖRÜĞÜ (R-L) RENAULT KANGOO II 7700428440-7700802667
AMORTİSÖR TAKOZU (ÖN) (R-L) RENAULT KANGOO II 7700757324
AMORTİSÖR TAKOZU ALT LASTİĞİ RENAULT KANGOO II
AMORTİSÖR ÜST TAKOZU (SAĞ) RENAULT KANGOO II 8200504295 8200183567
AMORTİSÖR ÜST TAKOZU (SOL) RENAULT KANGOO II 8200504291 8200183568
AMORTİSÖR ÜST TAKOZU (R-L) RENAULT KANGOO II 8200591283 - 7701209840
AMORTİSÖR TAKOZU RULMANLI TAKIM (R-L) RENAULT KANGOO II 8200591283 - 7701209840
AMORTİSÖR TAKOZU (ÖN) (LASTİKLİ) (R-L) RENAULT EXPRESS 7702260571 / 7700760571
SALINCAK BURCU (ÖN) RENAULT TRAFIC II 8200002869
AMORTİSÖR TAKOZU (R-L) RENAULT TRAFIC II 8200010493
AMORTİSÖR TAKOZU (SAĞ) FIAT TIPO 60811373
AMORTİSÖR TAKOZU (SOL) FIAT TIPO 60811373
AMORTİSÖR TAKOZU (ÖN) FIAT UNO 5968311
AMORTİSÖR TAKOZU (ARKA) FIAT UNO 5960254
AMORTİSÖR TAKOZU (ÖN) (SAĞ) FIAT SCUDO 1339628080
AMORTİSÖR TAKOZU (ÖN) (SOL) FIAT SCUDO 1339629080
AMORTİSÖR TAKOZU (ÖN) (SAĞ) FIAT SCUDO 1323166080 5038.19
AMORTİSÖR TAKOZU (ÖN) (SOL) FIAT SCUDO 1323165080 5038.18
AMORTİSÖR TAKOZU (ÖN) (SAĞ) FIAT SCUDO 1345896080
AMORTİSÖR TAKOZU (ÖN) (SOL) FIAT SCUDO 1345897080
AMORTİSÖR TAKOZU ÖN (SAĞ) CITROEN NEMO 46760674
AMORTİSÖR TAKOZU ÖN (SOL) CITROEN NEMO 46760673
N AMORTİSÖR TAKOZU (R-L) CITROEN NEMO 46469709
AMORTİSÖR ÜST TAKOZU (R-L) CITROEN NEMO 46746544 46746546 50702206
AMORTİSÖR TAKOZU ( RULMANLI ) ( R-L ) CITROEN NEMO 51813225 51780079 55703313
AMORTİSÖR TAKOZU (SAĞ) (RULMANLI) CITROEN NEMO 51804748 51855157 51890880
AMORTİSÖR TAKOZU (SOL) (RULMANLI) CITROEN NEMO 51804747
AMORTİSÖR TAKOZU (ÖN) (R-L) CITROEN C4 5038.21
AMORTİSÖR TAKOZU (ÖN)(R-L) CITROEN C4 5038.25
AMORTİSÖR TAKOZU (ÖN)(R-L) CITROEN C4 5038.46 5038.85 5031.F0
AMORTİSÖR TAKOZU (ÖN)(R-L) CITROEN C4 95603783 5038.08 / 5038.52
AMORTİSÖR TAKOZU (ÖN)(R-L) CITROEN C4 5038.15 5038.50
AMORTİSÖR TAKOZU (R-L) CITROEN C4 5037.26 5037.35
AMORTİSÖR TAKOZU (ARKA) CITROEN C4 5142.32
AMORTİSÖR TAKOZU (ÖN)(BEŞ DELİK) TOFAŞ 131 5933818
AMORTİSÖR TAKOZU (ÖN)(ÜÇ DELİK) TOFAŞ 131 850006635
AMORTİSÖR TAKOZU (R-L) OPEL ZAFIRA 344523
AMORTİSÖR TAKOZU (ÖN)(R-L) OPEL ZAFIRA 344525
AMORTİSÖZ TAKOZU ÖN (R-L) DACIA SANDERO 6001547499