ÜRÜN ADI MARKA/MODEL OEM
motor takozu ALFA ROMEO 145 153356165
MOTOR TAKOZU (SAĞ/SOL) HYUNDAI H100 KAMYONET (94>96) 21811-44000
MOTOR TAKOZU (ÖN)(ÇİFT CİVATALI) HYUNDAI ACCENT I (YUMURTA KASA) (94>00) 21840-22300
MOTOR TAKOZU (BÜYÜK ÇAP) HYUNDAI ACCENT I (YUMURTA KASA) (94>00) 21840-22000
MOTOR TAKOZU (ALTI ELİPS) HYUNDAI ACCENT I (YUMURTA KASA) (94>00) 21850-22300
MOTOR TAKOZU (ARKA) İÇ BURCU HYUNDAI ACCENT I (YUMURTA KASA) (94>00) 21850-22702
MOTOR TAKOZU (KÜÇÜK ÇAP) HYUNDAI ACCENT I (YUMURTA KASA) (94>00) 21840-24710
MOTOR TAKOZU (ÖN) HYUNDAI ACCENT III ERA (06>11) 21910-1G000 21910-1G050 21910-1G200
MOTOR TAKOZU (ARKA) HYUNDAI ACCENT III ERA (06>11) 21930-1G000
MOTOR TAKOZU (ÖN) (SOL) HYUNDAI ACCENT III ERA (06>11) 21830-1G000
MOTOR TAKOZU (ÖN) (SAĞ) HYUNDAI ACCENT III ERA (06>11) 21810-1G000
MOTOR TAKOZU (ÖN) (SAĞ) HYUNDAI ACCENT III ERA (06>11) 21810-1G100
MOTOR TAKOZU (ÖN) HYUNDAI ACCENT III ERA (06>11) 21910-1G250
MOTOR TAKOZU (ÖN) (SOL) HYUNDAI ACCENT III ERA (06>11) 21830-1E100
MOTOR TAKOZU (ARKA) HYUNDAI ACCENT III ERA (06>11) 21910-1E200
MOTOR TAKOZU (ARKA) HYUNDAI ACCENT IV BLUE (11>) 21950-1R000 21950-2V000
MOTOR TAKOZU (ÖN) (SAĞ) (YAĞLI) HYUNDAI ACCENT IV BLUE (11>) 21810-1R100
MOTOR TAKOZU (ÖN) (SAĞ) (YAĞLI) HYUNDAI ACCENT IV BLUE (11>) 21810-1R000
MOTOR TAKOZU (ARKA) HYUNDAI İ20 (11>) 21950-1J000
MOTOR TAKOZU (ÖN) HYUNDAI GETZ (02>09) 21835-1C250 21830-1C370 21830-1C270
MOTOR TAKOZU HYUNDAI GETZ (02>09) 21830-1C900
MOTOR TAKOZU (SAĞ) HYUNDAI GETZ (02>09) 21810-1C220
MOTOR TAKOZU (ARKA) HYUNDAI GETZ (02>09) 21950-1C700 21950-1C900
MOTOR TAKOZU (ARKA) (ÇAPRAZ BURÇLU) HYUNDAI GETZ (02>09) 21930-1C410 21930-1C130
MOTOR TAKOZU (KÜÇÜK ÇAP) HYUNDAI EXCEL/PONY (90>95) 21840-24000 21840-22000
MOTOR TAKOZU (ÖN)(ÇİFT CİVATALI) HYUNDAI EXCEL/PONY (90>95) 21840-22400 21840-22300
MOTOR TAKOZU (BÜYÜK ÇAP) HYUNDAI EXCEL/PONY (90>95) 21840-22000
MOTOR TAKOZU (ALTI ELİPS) HYUNDAI EXCEL/PONY (90>95) 21850-22300
MOTOR TAKOZU (ÖN) (SAĞ) (YAĞLI) HYUNDAI ELANTRA VI (11>) 21810-3X000
MOTOR TAKOZU (ARKA) KIA RIO II (06>11) 21910-1E200
MOTOR TAKOZU (ÖN) KIA RIO II (06>11) 21910-1G000 21910-1G050 21910-1G200
MOTOR TAKOZU (ARKA) KIA RIO II (06>11) 21930-1G000
MOTOR TAKOZU (SOL) KIA RIO II (06>11) 21830-1G000
MOTOR TAKOZU (SAĞ) KIA RIO II (06>11) 21810-1G000
MOTOR TAKOZU (SAĞ) KIA RIO II (06>11) 21810-1G100
MOTOR TAKOZU (ÖN) KIA RIO II (06>11) 21910-1G250
MOTOR TAKOZU (SOL) KIA RIO II (06>11) 21830-1E100
MOTOR TAKOZU (ÖN) (SAĞ) (YAĞLI) KIA RIO III (11>) 21810-1W000
MOTOR TAKOZU (ÖN) KIA CERATO (04>11) 21910-2F000
MOTOR TAKOZU (ARKA) KIA CERATO (04>11) 21930-2F000
MOTOR TAKOZU (SAĞ/SOL) KIA BESTA MINIBUS (90>98) 0S093-39040A 0S093-39040B 0S093-39040C
MOTOR TAKOZU (ÖN) (SAĞ/SOL) KIA BONGO III K2500 KAMYONET (04>) 0K76K-39040
MOTOR TAKOZU (ÖN) (SAĞ/SOL) KIA BONGO-K2700 KAMYONET (97>04) 0K61A-39040 0K61A-39040A
MOTOR TAKOZU (ÖN) (SAĞ/SOL) KIA PREGIO 0K61A-39040 0K61A-39040A 0K75A-39040
MOTOR TAKOZU (ARKA) MITSUBISHI COLT I-II-III-IV-V (81>03) MB691238
MOTOR TAKOZU (ARKA) MITSUBISHI LANCER III-IV-V-VI (84>03) MB691238
MOTOR TAKOZU (ARKA) MITSUBISHI CARISMA (95>06) MB691238
MOTOR TAKOZU (SAĞ) MITSUBISHI L300 MINIBUS (86>11) MB436833 MB436584
MOTOR TAKOZU (SOL) MITSUBISHI L300 MINIBUS (86>11) MB436832 MB436583
MOTOR TAKOZU (R/L) MITSUBISHI PAJERO (84>) MB007023 MB436331 MB260572
MOTOR TAKOZU (R/L) MITSUBISHI L200 MAGNUM PICKUP (98>05) MB007023 MB006605 MB260572 MB436578MR151342 MB436120 MR151348
MOTOR TAKOZU (SAĞ/SOL) MITSUBISHI L200 CR TRİTON PICKUP (06>) MR992670 MR995005
MOTOR TAKOZU (SAĞ/SOL) MITSUBISHI CANTER 444/449 (88>97) ME011832 ME011836
MAKAS TAKOZU (ARKA) MITSUBISHI CANTER 635/659 (98>05) MC110181
MOTOR TAKOZU (SAĞ/SOL) MITSUBISHI CANTER 635/659 (98>05) ME018993
MOTOR TAKOZU (SAĞ/SOL) MAZDA E2200 MINIBUS (87>05) S093-39-040B S093-39-040B UB73-39-040
MOTOR TAKOZU (SAĞ/SOL) MAZDA B2500 PICKUP (96>02) S10H-39-040D UB39-39-040A S10H-39-040C
MOTOR TAKOZU (ÖN) MAZDA 3.23 B6-FAMILY (87>05) B25D-39-050C
MOTOR TAKOZU (ÖN) MAZDA 3.23 B6-FAMILY (87>05) B455-39-050B
MOTOR TAKOZU (ÖN) MAZDA 6.26 F6-FS (83>02) GA2A-39-050
MOTOR TAKOZU (ÖN) MAZDA 6.26 F6-FS (83>02) GE6T-39-050 GE6T-39-050A
MOTOR TAKOZU (ÖN) TOYOTA COROLLA (87>02) AE92-AE100-AE101-AE110-AE111-ZZ110-ZZ111-ZZ112 12361-15170 12361-1118012361-11181
MOTOR TAKOZU (ÖN) (İÇ ÇAPI : 12mm GENİŞLİK : 55mm) TOYOTA COROLLA (87>02) AE92-AE100-AE101-AE110-AE111-ZZ110-ZZ111-ZZ112 12361-16090
MOTOR TAKOZU (ÖN) (İÇ ÇAPI : 10mm GENİŞLİK : 68mm) TOYOTA COROLLA (87>02) AE92-AE100-AE101-AE110-AE111-ZZ110-ZZ111-ZZ112 12361-11160
MOTOR TAKOZU (SAĞ)(ÜST) TOYOTA COROLLA (87>02) AE92-AE100-AE101-AE110-AE111-ZZ110-ZZ111-ZZ112 12305-1502012305-15040
MOTOR TAKOZU (ARKA)(3 CİVATALI) TOYOTA COROLLA (87>02) AE92-AE100-AE101-AE110-AE111-ZZ110-ZZ111-ZZ112 12371-15240 12371-15241
MOTOR TAKOZU (ARKA) (İÇ BURCU) TOYOTA COROLLA (87>02) AE92-AE100-AE101-AE110-AE111-ZZ110-ZZ111-ZZ112 12371-15240
MOTOR TAKOZU (İÇ DELİK GENİŞ) TOYOTA AVENSIS (97>03) 12361-74070
MOTOR TAKOZU (ARKA) TOYOTA CARINA-CORONA (92>98) 12371-74320
MOTOR TAKOZU (İÇ DELİK DAR) TOYOTA CARINA-CORONA (92>98) 12361-74080
MOTOR TAKOZU (ÖN) (SAĞ/SOL) TOYOTA HILUX II PICKUP (98>02) 12361-54111
MOTOR TAKOZU (ÖN) (SAĞ/SOL) TOYOTA HILUX III VIGO PICKUP (05>) 12361-0L030 12361-30080
MOTOR TAKOZU (SOL) (ALT) HONDA CIVIC V (91>95) 50842-SR3-984 50842-SR3-030
MOTOR TAKOZU (SAĞ) (ALT) HONDA CIVIC V (91>95) 50841-SR3-984 50841-SR3-983
MOTOR TAKOZU (SOL) (ALT) HONDA CIVIC VI (95>01) 50842-SR3-984 50842-SR3-030
MOTOR TAKOZU (SAĞ) (ALT) HONDA CIVIC VI (95>01) 50841-SR3-984 50841-SR3-983
MOTOR TAKOZU (SOL) (ÜST) (YAĞLI) HONDA CIVIC VI (95>01) 50820-S5A-013
MOTOR TAKOZU (ÖN) HONDA CIVIC VII (01>06) 50840-S5A-010 50840-S5A-020 50840-S5A-A10 50840-S5A-000
MOTOR TAKOZU (ÖN) HONDA CIVIC VII (01>06) 50840-S5A-990 50840-S5A-A81
MOTOR TAKOZU (SAĞ) (ÖN) HONDA CIVIC VIII (06>12) 50820-SNB-305 50820-SNB-J02 50820-SVA-A05
MOTOR TAKOZU (SOL) (ÖN ÜST) HONDA CIVIC VIII (06>12) 50850-SNA-A81 50850-SNA-A82
MOTOR TAKOZU (SAĞ) (ÖN ÜST) HONDA CIVIC VIII (06>12) 50880-SNA-A81 50880-SNA-A82
MOTOR TAKOZU (ARKA) HONDA CIVIC VIII (06>12) 50890-SNA-A81 50890-SNA-A82
MOTOR TAKOZU (SAĞ) (ÖN ÜST) HONDA CIVIC VIII (06>12) 50880-SNA-A01 50880-SNA-A02
MOTOR TAKOZU (ARKA) HONDA CIVIC VIII (06>12) 50890-SNA-A01 50890-SNA-A02
MOTOR TAKOZU (SOL) (ALT) HONDA CR-V I (95>02) 50842-SR3-984 50842-SR3-030
MOTOR TAKOZU (SAĞ) (ALT) HONDA CR-V I (95>02) 50841-SR3-984 50841-SR3-983
MOTOR TAKOZU (SOL) (ALT) HONDA CRX III (92>98) 50842-SR3-984 50842-SR3-030
MOTOR TAKOZU (SAĞ) (ALT) HONDA CRX III (92>98) 50841-SR3-984 50841-SR3-983
MOTOR TAKOZU (ÖN) HONDA FR-V (04>) 50840-S5A-010 50840-S5A-020 50840-S5A-A10 50840-S5A-000
MOTOR TAKOZU (SOL) (ALT) HONDA HR-V (99>) 50842-SR3-984 50842-SR3-030
MOTOR TAKOZU (SAĞ) (ALT) HONDA HR-V (99>) 50841-SR3-984 50841-SR3-983
MOTOR TAKOZU (ARKA) NISSAN MICRA III (K12) (03>10) 11360-AX600
MOTOR TAKOZU (ÖN) (SAĞ) NISSAN QASHQAI/QASHQAI +2 (J10-JJ10) (07>14) 11210-JD500
MOTOR TAKOZU (YAĞLI) SKODA OCTAVIA 7D0 199 132 D
MOTOR TAKOZU (YAĞLI) SKODA OCTAVIA 7D0 199 132 E
MOTOR TAKOZU SKODA OCTAVIA 357 199 381 C
MOTOR TAKOZU SAÇLI SKODA OCTAVIA 1H0 199 609 B
MOTOR TAKOZU SAÇLI SKODA OCTAVIA 1H0 199 609 B
MOTOR TAKOZU (SAĞ-SOL) SUZUKI CARRY-SK410 (85>98) 11610-85000 11610-60C01
MOTOR TAKOZU (SAĞ) (ÜST) (YAĞLI) ROVER 25 (RF) (99>05) KKB102480 KKB101890 KKB000421
MOTOR TAKOZU (SOL) (ALT) ROVER 45 (RT) (00>05) KKB101380
MOTOR TAKOZU (SAĞ) (ALT) ROVER 45 (RT) (00>05) KKB101390
MOTOR TAKOZU (SAĞ) (ÜST) (YAĞLI) ROVER 45 (RT) (00>05) KKB102480 KKB101890 KKB000421
MOTOR TAKOZU (SOL) (ALT) ROVER 200 (RF) (92>00) KKB101380
MOTOR TAKOZU (SAĞ) (ALT) ROVER 200 (RF) (92>00) KKB101390
MOTOR TAKOZU (SAĞ) (ÜST) (YAĞLI) ROVER 200 (RF) (92>00) KKB102480 KKB101890 KKB000421
MOTOR TAKOZU (SAĞ) ROVER 200 (RF) (92>00) KKG100490
MOTOR TAKOZU (SOL) (ALT) ROVER 400 (XW-RT) (90>00) KKB101380
MOTOR TAKOZU (SAĞ) (ALT) ROVER 400 (XW-RT) (90>00) KKB101390
MOTOR TAKOZU (SAĞ) (ÜST) (YAĞLI) ROVER 400 (XW-RT) (90>00) KKB102480 KKB101890 KKB000421
MOTOR TAKOZU (SAĞ) (ÜST) (YAĞLI) LAND ROVER FREE LANDER I (98>06) KKB102480 KKB101890 KKB000421
MOTOR TAKOZU LAND ROVER FREE LANDER I (98>06) KKB103360 KKB103180
MOTOR TAKOZU (SAĞ/SOL) LAND ROVER DEFENDER (94>97)/DISCOVERY I (94>99) / ROVER CLASSIC (93>95) KKB103120
MOTOR TAKOZU RENAULT 12 TOROS 7700504590
MOTOR TAKOZU (ARKA) (SALYANGOZ) RENAULT SCENIC I 7700804163
MOTOR TAKOZU (SAĞ) RENAULT SCENIC I 7700785949
MOTOR TAKOZU (SOL) RENAULT SCENIC I 7700801543
MOTOR TAKOZU (YAĞLI) RENAULT SCENIC I 7700425757 8200277791 7704377391
MOTOR TAKOZU (YAĞLI) RENAULT SCENIC I 7700832256
MOTOR TAKOZU (ARKA) RENAULT SCENIC I 7700849715 7700805120
MOTOR TAKOZU (ARKA) RENAULT SCENIC I 8200148388 8200493821
MOTOR TAKOZU (ARKA) RENAULT MEGANE II 8200014933
MOTOR TAKOZU (YAĞLI) RENAULT MEGANE II 8200024456 8200338372
MOTOR TAKOZU (YAĞLI) RENAULT MEGANE II 8200014931
MOTOR TAKOZU (İPLİ) RENAULT MEGANE II 8200267624
MOTOR TAKOZU (DIŞI PLASTİK) RENAULT MEGANE II 7700832264
MOTOR TAKOZU (YAĞLI) RENAULT MEGANE II 8200338381 8200549046 8200549237
MOTOR TAKOZU (SAĞ) RENAULT MEGANE II 8200103263-8200272424
MOTOR TAKOZU (SAĞ) RENAULT MEGANE II 8200264322
MOTOR TAKOZU (ARKA) RENAULT MEGANE II 8200042454
MOTOR TAKOZU (ARKA) RENAULT MEGANE II 8200042453
MOTOR TAKOZU (ARKA) RENAULT MEGANE II 8200355673
MOTOR TAKOZU RENAULT MEGANE II 8200325283
MOTOR TAKOZU (ARKA) RENAULT SCENIC III 112380004R
MOTOR TAKOZU (ÖN SAĞ) (ORJİNAL) RENAULT SCENIC III 112100019R
MOTOR TAKOZU (ALT) (ORJİNAL) RENAULT SCENIC III 112200014R-112200013R
MOTOR TAKOZU RENAULT SCENIC III 112380005R
MOTOR TAKOZU (ARKA) RENAULT SCENIC III 113560012R 113560009R
MOTOR TAKOZU RENAULT SCENIC III 112100020R
MOTOR TAKOZU (ARKA) RENAULT LAGUNA III 7700817782
MOTOR TAKOZU (ARKA) RENAULT LAGUNA III 7700817783
MOTOR TAKOZU (YAĞLI) RENAULT LAGUNA III 7700823950
MOTOR TAKOZU (ARKA) RENAULT LAGUNA III 7700422529
MOTOR TAKOZU (YAĞLI) RENAULT LAGUNA III 7700423007
MOTOR TAKOZU (ARKA) RENAULT LAGUNA III 8200000010
MOTOR TAKOZU (ARKA) RENAULT LAGUNA III 8200000002
MOTOR TAKOZU (YAĞLI) RENAULT LAGUNA III 7700414099
MOTOR TAKOZU (ARKA) RENAULT LAGUNA III 8200371093
MOTOR TAKOZU (YAĞLI) RENAULT LAGUNA III 8200052026
MOTOR TAKOZU (SAĞ) RENAULT OPTIMA 7700769719
MOTOR TAKOZU (SOL) RENAULT OPTIMA 7700769720
MOTOR TAKOZU (4 DELİKLİ) (YAĞLI) RENAULT KANGOO II 7700434370-7700415089
MOTOR TAKOZU (İPLİ) RENAULT KANGOO II 8200267625
MOTOR TAKOZU (ARKA) (BURGULU) RENAULT KANGOO II 8200117837-8200171178-7700437854
MOTOR TAKOZU (ARKA) RENAULT KANGOO II 7700415095-7700428936
MOTOR TAKOZU (ARKA) RENAULT KANGOO II 7700426193-7700415088
MOTOR TAKOZU (ARKA) (ALİMİNYUM) RENAULT KANGOO II 7700800522-7700424321
MOTOR TAKOZU ( ARMUT ) RENAULT KANGOO II 7700802927
MOTOR TAKOZU (SAĞ) (YAĞLI) RENAULT KANGOO II 7700805123
MOTOR TAKOZU (ARKA) (7 4F) RENAULT KANGOO II 8200175102
MOTOR TAKOZU (ARKA) (DIŞI PLASTİK) RENAULT KANGOO II 7700832264
MOTOR TAKOZU (ARMUT) ÜST DÖKÜMÜ RENAULT KANGOO II 7700802927
MOTOR TAKOZU (ARMUT) DÖKÜMLÜ TAKIM RENAULT KANGOO II 7700802927
MOTOR TAKOZU (SAĞ) RENAULT KANGOO II 7700795687
MOTOR TAKOZU (SOL) RENAULT KANGOO II 7700795688
MOTOR ARKA TAKOZU (BURGULU) RENAULT KANGOO II 8200151995
MOTOR TAKOZU (SAĞ) RENAULT KANGOO II 7700412094
MOTOR TAKOZU ( YAĞLI ) RENAULT KANGOO II 7700415087
MOTOR ARKA TAKOZU RENAULT KANGOO II 8200338385
MOTOR TAKOZU (SAĞ) RENAULT KANGOO II 8200487916 8200239893
MOTOR TAKOZU (YAĞLI) RENAULT KANGOO II 8200410267
MOTOR TAKOZU (YAĞLI) RENAULT KANGOO II 8200140431 8200131305 8200281186
MOTOR TAKOZU (ARKA) (UZUN) RENAULT KANGOO II 8200427530
MOTOR TAKOZU (ARKA) (KISA) RENAULT KANGOO II 8200427529
MOTOR TAKOZU (SOL) RENAULT EXPRESS 7700257836
MOTOR TAKOZU (SAĞ) RENAULT EXPRESS 7700257835
MOTOR TAKOZU (SAĞ) RENAULT TRAFIC II 8200022595
MOTOR TAKOZU (SOL) RENAULT TRAFIC II 8200199149
MOTOR ALT TAKOZU RENAULT TRAFIC II 7700308756
MOTOR TAKOZU RENAULT TRAFIC II 7700745357
MOTOR TAKOZU (ARKA) RENAULT TRAFIC II 8200027176
MOTOR TAKOZU (DÖKÜMLÜ) RENAULT TRAFIC II 8200022596
MOTOR TAKOZU RENAULT TRAFIC II 7700745290
MOTOR TAKOZU RENAULT TRAFIC II 7700697878
MOTOR TAKOZU RENAULT TRAFIC II 8200003825 - 8200378211
MOTOR TAKOZU RENAULT TRAFIC II 7700748646
MOTOR TAKOZU (ARKA) RENAULT TRAFIC II 8200003826
MOTOR TAKOZU (ARKA ) RENAULT TRAFIC II 8200003827
MOTOR TAKOZU RENAULT TRAFIC II 7700745292
MOTOR TAKOZU (ÖN ALT) FIAT TIPO 7610541
MOTOR TAKOZU (YAĞLI) FIAT UNO 7646680
MOTOR TAKOZU FIAT UNO 5937315
MOTOR TAKOZU FIAT UNO 7667850
MOTOR TAKOZU (TEK) FIAT SCUDO 1335127080 1802.56
MOTOR TAKOZU (TEK) FIAT SCUDO 1335124080 1807.S7
MOTOR TAKOZU (SAĞ) 18 m3 FIAT SCUDO 1307907080 1827.19
MOTOR TAKOZU (SAĞ) 14 m3 FIAT SCUDO 1307907080 1827.19
MOTOR TAKOZU (SOL) 18 m3 FIAT SCUDO 1307908080 1827.17
MOTOR TAKOZU (SOL) 14 m3 FIAT SCUDO 1307908080 1827.17
MOTOR TAKOZU FIAT SCUDO 1335127080 1802.56
MOTOR TAKOZU FIAT SCUDO 1335124080 1807.S7
MOTOR TAKOZU FIAT SCUDO 1335129080
MOTOR TAKOZU FIAT SCUDO 1335125080 1807.T1
MOTOR TAKOZU (ORJİNAL) FIAT SCUDO 1346984080
MOTOR TAKOZU (ÖN) FIAT SCUDO 1343242080
MOTOR TAKOZU FIAT SCUDO 1363376080
MOTOR TAKOZU FIAT SCUDO 96121571 / 1827.22 1827.26
MOTOR TAKOZU FIAT SCUDO 9618184180 / 1827.16
MOTOR TAKOZU (SAĞ) FIAT SCUDO 1806.28 1806.74
MOTOR TAKOZU CITROEN NEMO 46439600
MOTOR TAKOZU (ARKA) CITROEN NEMO 46767476 - 51760173
MOTOR TAKOZU (SAĞ) CITROEN NEMO 46767475
MOTOR TAKOZU CITROEN NEMO 46809633
MOTOR TAKOZU CITROEN NEMO 51718665
MOTOR TAKOZU CITROEN NEMO 46759568 51760172
MOTOR TAKOZU CITROEN NEMO 46759737
MOTOR TAKOZU CITROEN NEMO 7744049
MOTOR TAKOZU CITROEN NEMO 51718928
MOTOR TAKOZU CITROEN NEMO 51762065
MOTOR TAKOZU (ÖN SAĞ) CITROEN NEMO 46820471 51760171
MOTOR TAKOZU (ŞANZIMAN TARAFI) CITROEN NEMO 46761804
MOTOR TAKOZU CITROEN NEMO 46773925
MOTOR TAKOZU (ARKA) CITROEN NEMO 46830162
MOTOR TAKOZU CITROEN NEMO 55703651 55700433
MOTOR TAKOZU CITROEN NEMO 55700435
MOTOR TAKOZU CITROEN NEMO 55702833 55700434
MOTOR TAKOZU (ARKA) CITROEN NEMO 55700441
MOTOR TAKOZU CITROEN NEMO 51813198
MOTOR TAKOZU ( ARKA ) CITROEN NEMO 46781891
MOTOR TAKOZU CITROEN NEMO 50508653
MOTOR TAKOZU CITROEN NEMO 55700655
MOTOR TAKOZU CITROEN NEMO 51813198
MOTOR TAKOZU CITROEN NEMO 55700439
MOTOR TAKOZU CITROEN NEMO 55700431
MOTOR TAKOZU CITROEN NEMO 51761609 1807.GR
MOTOR TAKOZU CITROEN NEMO 51782560
MOTOR TAKOZU CITROEN NEMO 51813603
MOTOR TAKOZU (ARKA) CITROEN NEMO 51805433
MOTOR TAKOZU (ARKA) CITROEN NEMO 51813607
MOTOR TAKOZU (ARKA) CITROEN NEMO 51813029
MOTOR TAKOZU (ARKA) CITROEN NEMO 51813604
MOTOR TAKOZU CITROEN NEMO 51799110
MOTOR TAKOZU CITROEN NEMO 51813606
MOTOR TAKOZU CITROEN NEMO 51821084
MOTOR TAKOZU ( ARKA ) CITROEN NEMO 51744337
MOTOR TAKOZU CITROEN NEMO 51757886 46845344
MOTOR TAKOZU CITROEN NEMO 46528871 46844208
MOTOR TAKOZU CITROEN NEMO 51799111 1807.GP
MOTOR TAKOZU (ARKA) CITROEN NEMO 51837816
MOTOR TAKOZU (ARKA) CITROEN NEMO 51831511 51879480
MOTOR TAKOZU CITROEN NEMO 51822810
MOTOR TAKOZU CITROEN NEMO 51849522
MOTOR TAKOZU CITROEN NEMO 51815759
MOTOR TAKOZU CITROEN NEMO 51815760
MOTOR TAKOZU (YAĞLI) (BÜYÜK) CITROEN C4 1844.42 1844.47 1827.23
MOTOR TAKOZU (YAĞSIZ) (KÜÇÜK) CITROEN C4 1844.77 1844.75 1844.42
MOTOR TAKOZU CITROEN C4 1844.36 1827.10 1844.68
MOTOR TAKOZU (SOL) CITROEN C4 1843.95 1843.82
MOTOR TAKOZU (YARDIMCI ÖN) CITROEN C4 1844.A1
MOTOR TAKOZU (YARDIMCI ÖN) CITROEN C4 1844.AZ 1844.A3
MOTOR TAKOZU (ÇAP : 65)(DIŞI METAL) CITROEN C4 1809.16 1809.21
MOTOR TAKOZU (ÇAP : 65 )(DIŞI PLASTİK) CITROEN C4 1809.16 1809.21
MOTOR TAKOZU (YAĞLI) CITROEN C4 1844.58
MOTOR TRAVERS TAKOZU CITROEN C4 1844.16 97521102
MOTOR TAKOZU (YAĞLI) CITROEN C4 1827.16 9618184180
MOTOR TAKOZU CITROEN C4 1839.C5
MOTOR TAKOZU CITROEN C4 1839.H7 1839.J1
MOTOR TAKOZU CITROEN C4 1807.Q4
MOTOR TAKOZU CITROEN C4 1839.H8
MOTOR TAKOZU CITROEN C4 1807.X2 / 1807.GF
MOTOR TAKOZU CITROEN C4 1839.99
MOTOR TAKOZU (YAYLI TİP) TOFAŞ 131 4145981
MOTOR TAKOZU TOFAŞ 131 7732923
MOTOR TAKOZU (SAĞ) OPEL ZAFIRA 5684051
MOTOR TAKOZU (ÖN) OPEL ZAFIRA 684694
MOTOR TAKOZU OPEL ZAFIRA 684667
MOTOR TAKOZU OPEL ZAFIRA 682601
MOTOR TAKOZU (ÖN) OPEL ZAFIRA 684692
MOTOR TAKOZU OPEL ZAFIRA 684647
MOTOR TAKOZU (YAĞLI)(SOL) OPEL ZAFIRA 684680 / 684681 684678 / 684682
MOTOR TAKOZU (YAĞLI)(SAĞ) OPEL ZAFIRA 684670 / 684672
MOTOR TAKOZU (SOL) OPEL ZAFIRA 684666
MOTOR TAKOZU OPEL ZAFIRA 684643
MOTOR TAKOZU OPEL ZAFIRA 5682404
MOTOR TAKOZU (ARKA) FORD FOCUS 98AB-6P082-AH
MOTOR TAKOZU (SAĞ/SOL) HYUNDAI H100 KAMYONET (97>04) 21811-4B021 MB-007038 MB-691203
MAKAS TAKOZU HYUNDAI H100 KAMYONET (97>04) 55260-44151
MOTOR TAKOZU (ARKA) HYUNDAI İ30 (11>) 21950-A5000
MOTOR TAKOZU (ARKA) KIA CEED (12>) 21950-A5000
MOTOR TAKOZU OPEL ZAFIRA 684695 / 5684162
MOTOR TAKOZU (ÖN) OPEL ZAFIRA 684693
MOTOR TAKOZU LADA SAMARA
MOTOR TAKOZU DACIA SANDERO 6001548157 - 6001547893
MOTOR TAKOZU (SAĞ) DACIA SANDERO 6001549202
MOTOR TAKOZU (ARKA) DACIA SANDERO 8200805813
MOTOR TAKOZU (ARKA) DACIA SANDERO 8200500928 - 6001549647
MOTOR TAKOZU (ÖN SAĞ) DACIA SANDERO 8200805809